Filmy ślubne

Artystyczny film ślubny

Do tematu filmu ślubnego podchodzimy z dużym wyczuciem, gdyż zależy nam, aby ta forma pamiątki nie była klasycznym przewijańcem. Chcemy, żebyście wracali do niej jak najczęściej (tak samo jako do fotografii ślubnej) – przy okazji romantycznych chwil lub choćby podczas spotkań ze znajomymi, by zatrzymać się na moment, a może nawet uronić łzę wzruszenia. Zależy nam na tym, by Wasz wymarzony film ślubny opowiadał o Was, Waszych gorących uczuciach, żywionych do siebie nawzajem, by był powrotem do najcudowniejszych chwil Waszego życia i momentu, w którym uświadomiliście sobie, że chcecie dzielić ze sobą wszystko
co najpiękniejsze.

Krótki film ślubny

Doszliśmy w pewnym momencie do wniosku, że tym, co definiuje film ślubny jako moc doznań płynących z wspominania cudowności jest jego jakość pod postacią mnogości elementów w nim zawartych. Pozwala nam to na ujęcie wszystkiego, co najważniejsze i tego, co charakteryzowało Wasz najpiękniejszy dzień. Momenty skrupulatnych przygotowań, pierwsze spotkanie przed chwilą zawarcia związku, minuty następującej zaraz po niej celebracji i nieskrępowana zabawa z najbliższymi, okraszona charakterystycznymi elementami, na które zwróciliście często niemałą uwagę – to wszystko podane w formie, do której będziecie chcieli wracać jak najczęściej. To co przede wszystkim charakteryzuje krótki film ślubny to jego łatwość i przyjemność w odbiorze – nie rezerwujecie dużej części dnia, by cieszyć się wspomnieniami, a często ogląda się go w zamian odcinku ulubionego serialu. Przystępność, którą można opisać krótki film ślubny, jest naszym zdaniem głównym argumentem co do wyboru takiej formy.

Film ślubny wykonywany w Opactwie w Lubiąży z udziałem Panny młodej w długiej sukni

Film ślubny po naszemu

Od początku naszej pracy chcieliśmy wynajdować te niepowtarzalne momenty dnia ślubnego, te bardziej, jak i mniej oczywiste. Staramy się bywać w samym „oku cyklonu”, by łapać te najczystsze, najszczersze emocje, które towarzyszą wszystkim uczestnikom ślubnych ceremonii i przyjęcia. Kamerzysta na weselu powinien widzieć „więcej, szerzej i mocniej”, by oddać całość atmosfery, która składa się na najbardziej wzruszający film ślubny, jaki można sobie wyobrazić. Film ślubny po naszemu to obietnica pięknych wspomnień na całe życie.

Film Ślubny Poznań

Nasze usługi świadczymy na terenie niemal całego kraju, jednak Poznań i okolice to region, w którym bywamy bardzo często. Znamy ten rejon dość dobrze i poruszamy się w nim dość swobodnie, co często może być bardzo ważne, by stworzyć dla Was niezapomniany, wzruszający teledysk ślubny, w którym zarejestrujemy Waszą miłość na tle urokliwych miejsc. Położenie naszej siedziby ułatwia również dostanie się na tereny województw dolnośląskiego i lubuskiego, do których mamy niemal bezpośredni dostęp, dzięki czemu nasze filmy ślubne możemy realizować w dość dużym promieniu od naszej bazy wypadowej.

Historie wspaniałych ludzi przedstawione w naszym filmie ślubnym

KAŻDA JEST INNA. KAŻDA BARDZO DLA NAS WAŻNA

ASIA & PIOTR

Tatuaże, odmienny styl – rock&roll i ahoj przygodo? Nic podobnego. Historia Asi i Piotra jest bardzo romantyczna i pełna emocji.

MARTA & PIOTR

Piękna opowieść o dwojgu ludzi, którzy kochają szum morskiej wody, lekką wieczorną bryzę i rozgrzany złocisty piasek. Urokliwa Łeba i chłodny Bałtyk.

SANDRA & PRZEMEK

Kolor wina, zapach oliwek, słodkie lody i dużo uśmiechu. W skrócie dwoje zakochanych w sobie ludzi w mieście, które wciąga na zawsze. Wycieczka po Rzymie z Sandrą i Przemkiem

PATRYCJA & SZYMON

Ślub jak z bajki? Długa suknia, urokliwa kapliczka, wieki pałac i bogate komnaty? Tak wizję swojego ślubu zrealizowali Patrycja i Szymon.