zdjęcie przedstawiające moment zimnych ogni na weselu w restauracji Stary Kamionek

Gorące wesele – Stary Kamionek

Stary Kamionek sala weselna na ogniste przyjęcia

Są takie miejsca i tacy ludzie, których pamięta się bardzo długo. Są też takie wesela, które ładują witalne akumulatory fotografa na jakieś dwieście procent. Ten piękny dzień Darii i Michała, którzy zabrali nas do sali weselnej Stary Kamionek w Kiszkowie utkwił w naszych głowach na zawsze. Po pierwsze dlatego, że nasza para młoda nadawała na tych samych falach co my. Po drugie, wesele było spełnieniem marzeń o wspaniałej zabawie – poziom zwariowania na parkiecie ledwie mieścił się w skali i wreszcie po trzecie – w pewien sposób zakochaliśmy się w Starym Kamionku. Miejsce zrobiło na nas ogromne wrażenie, ale o tym za chwilę.

Stary Kamionek czyli płonie stodoła

Z towarzystwem weselnym Darii i Michała spotkaliśmy się już drugi raz, a co cieszy nas najbardziej – nie ostatni. Wiedzieliśmy od początku, że Ci ludzie znają pojęcie – dzika zabawa. Pracujemy na wielu weselach i zawsze dobrze się bawimy, jednak z tą ekipą czujemy się zdecydowanie najlepiej. Jest dla nas ogromnie ważne, aby goście i para młoda czuli się swobodnie w naszym towarzystwie. Tutaj każdy bawił się z nami i nikt nie zwracał uwagi na fakt, że trzymamy w ręku aparaty. Zostaliśmy w pełni zaakceptowani i mogliśmy zająć się tym co umiemy najlepiej fotografowaniem i storytellingiem

Uwielbiamy wchodzić wśród ludzi i być blisko nich. Móc fotografować wariackie pląsy na parkiecie i widzieć tam również parę młodą. Daria i Michał to duet pozytywnych wariatów – takich samych jak my, dzięki czemu czuliśmy się z nimi jak wśród swoich oddając się w wir zabawy.

Stary Kamionek sala

Na koniec jeszcze słów kilka na temat miejsca, które nas tak zachwyciło. Stary Kamionek w Kiszkowie to miejsce bardzo klimatyczne, utrzymane w wystroju, który bardzo lubimy. Połączenie cegieł i drewna, styli industrialnego z rustykalnym. Praca ze światłem, ułożenie parkietu względem stołów, przestrzeń i wreszcie menu oraz obsługa lokalu są dla nas wręcz idealne.

Czujemy się tam bardzo dobrze, zawsze miło witani przez obsługę i managerów sali Stary Kamionek.
Wiemy, że jesteśmy w pracy, ale lubimy dobrze zjeść, a Stary Kamionek zdecydowanie zasługuję na laur dobrego menu.

Jeżeli szukacie dobrego miejsca na swoje wesele, to my jako ekipa fotograficzno-filmowa z ręką na sercu polecamy Wam STARY KAMIONEK

Dobre wesele to też dobrzy usługodawcy

Według nas sukces udanego wesela zależy od wielu czynników. Głównym jest nastawienie i samopoczucie pary młodej. To Wasza impreza i przede wszystkim to Wy sami powinniście czuć się dobrze na swoim przyjęciu. Pamiętajcie o tym zawsze. Wesele jest dla Was i powinno być organizowane po Waszemu. Kolejnym ważnym czynnikiem jest dobór podwykonawców. Daria i Michał zadbali by tego dnia towarzyszyli im sami zaangażowani w to co robią ludzie. Dlatego uważamy, że warto ich wszystkich wyróżnić i wspomnieć kilka słów. To między innymi dzięki ich ciężkiej pracy ten dzień wyglądał tak jak powinien wyglądać.

LISTA PODWYKONAWCÓW:

Kwiaciarnia Zielona Werand – dekoracje
Fajnababka – ciasta i torty
Dj.deeas – oprawa muzyczna
FotoNyska – fotobudka
TomSebastien – suknia
Vistula – Garnitur
Wiktoria Kulecka – MUA
Dominika Hapońska – fryzura


Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.