Sesja ślubna nad morzem

Klimatyczna sesja nad morzem

Chyba nie nic lepszego dla duszy i ciała niż szum wody, lekka bryza i odgłosy mew w tle. Polskie morze wbrew wszelkim pozorom potrafi zachwycić i to bardzo. Jeśli połączymy ładną pogodę, piękne piaszczyste plaże w Łebie i cudownie zakochanych w sobie ludzi dostaniemy przepis na zdjęciową petardę.

Warto pamiętać, że sesja zdjęciowa w innym dniu nie musi być mocno związana z dniem ślubu, dlatego też Marta wraz z Piotrem postawili na luźny outfit, żeby czuć się na luzie podczas robienia zdjęć. Pamiętajcie im więcej zajmujecie się sobą i zapominacie o naszej obecności, tym lepsze efekty uzyskamy. Nasi bohaterowie kompletnie odjechali w swój świat i byli zajęci totalną zabawą i pochłonięci sobą nawzajem, dzięki czemu otrzymaliśmy sesję pełną prawdziwych emocji.

Sesja ślubna nad morzem gdzie zrobić?

Polskie wybrzeże, jest pełne pięknych i urokliwych miejsc. Nasze ulubione to zdecydowanie znany i lubiany przez wszystkich Klif Orłowo na plaży w Gdyni oraz najpiękniejsze miejsce po tej stronie Bałtyku, czyli Łeba i niesamowite wydmy.
Zapewne, każdy fotograf ma swoje ulubione miejsce na sesję ślubną nad morzem.

My kochamy te dwa miejsca najbardziej.

Sesja ślubna nad Bałtykiem potrafi zaskoczyć, ponieważ nasze ukochane morze bywa często kapryśne. Dlatego warto przewidzieć wydarzenia i wybrać się na miejsce odpowiednio wcześniej. Możecie spotkać się z sytuacją, kiedy leje deszcz i poczuć się zniechęci. Jednak, dziesięć minut później może się okazać, że zastanie Was piękny zachód słońca. Tak było właśnie w naszym przypadku.

Zachód słońca podczas sesji ślubnej na plaży w Gdyni

Jeżeli zdecydujecie się Wybrać na Klif Orłowo w Gdyni, aby wykonać sesję ślubną nad morzem, pamiętajcie o tym, aby uwzględnić sesje o wschodzie słońca.

Jest to jedno z niewielu miejsc nad polskim morzem gdzie nie uświadczmy zachodu, ponieważ plaża usytuowana jest w zatoce i słońce chowa się za drzewami, a nie za horyzontem.

Sesja nad morzem na ruchomych wydmach w Łebie

Pamiętajcie, że sesja na wydmach w Łebie odbywa się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego.

Bardzo często w przypadku PN bywa tak, że dyrekcja terenu wymaga od pary młodej wcześniejszego kontaktu i uzyskania pozwolenia na wykonanie sesji ślubnej.

Warto rozważyć to wcześniej, aby nie spotkały nas żadne przeciwności losu.

Łeba to wyjątkowe miejsce na mapie wybrzeża. Piasek na tamtejszych plażach wygląda nieziemsko, jeżeli trafimy na słoneczną pogodę, pora dnia nie gra roli, o każdej godzinie będziemy mogli rozkoszować się bielą piasku, który momentami czaruje niczym Wyspy Karaibskie

Co warto mieć ze sobą podczas sesji nad morzem?

Zdecydowanie plecak pełen niezbędników. Jak wspomniałem wcześniej, Bałtyk potrafi zaskoczyć i bywa kapryśny jak niebo nad Londynem.

Lista kilku rzeczy, które warto mieć ze sobą:

kurtki, ponieważ wiatr potrafi mocno wychłodzić

termos z kawą lub ciepłą herbatą

koc plażowy do odpoczynku

płaszcze przeciwdeszczowe

wygodne buty

chleb do karmienia mew, dla lepszych efektów zdjęciowych

filtr UV

Wszystko zależy od pory roku i dnia, jeżeli będziecie wykonywać sesję w środku lata, to koniecznie pamiętajcie o kąpielówkach i ręczniku.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

ZOBACZ TAKŻE:

Rodzinny ślub w Gościncu Kalinka

Rodzinny ślub w Gościncu Kalinka

Rodzinny ślubKiedy poznaliśmy Monikę i Szymona to od razu wiedzieliśmy, że są to ludzie szanujący rodzinne wartości i ciepło domowego ogniska. Utwierdziliśmy się w swoim przekonaniu, kiedy nastał czas naszej pierwszej wspólnej pracy- tworzyliśmy razem pamiątkę dla ich...

Sesja ślubna w Rzymie- Włoski klimat

Sesja ślubna w Rzymie- Włoski klimat

Sesja ślubna w Rzymie, czyli spełniamy marzeniaCzęsto wracam myślami do dnia, gdy siedząc na fotelu fryzjerskim Sandry rozmawialiśmy o jej najważniejszym dniu w życiu, wpadliśmy wtedy na błyskotliwy pomysł: - Ej! A może polecimy na sesję gdzieś za granicę? - wtrąciła...

Wesele rustykalne Gospoda Bernardowo

Wesele rustykalne Gospoda Bernardowo

Wesele rustykalne co to znaczy?W dobie życia w wielkich miastach i ciągłego pościgu za życiem wiele par młodych decyduję się na ucieczkę od tego zgiełku. Najczęściej wybierając naturalny klimat gdzieś na wiejskim uboczu, choć wciąż wiele osób zakochanych jest w...