Kontakt

Napisz do nas


Dzięki formularzowi skontaktujemy się najszybciej, a później z przyjemnością napijemy się z Wami kawy o ile ją lubicie i posłuchamy Waszej historii. Mieszkamy w Lesznie, ale chętnie fotografujemy w całej Polsce. Będzie nam miło jeśli będziecie do nas mówić po imieniu.
Pozdrawiamy, Gaweł i Bartek

Administratorem danych osobowych jest Evertime Group, 64-100 Leszno, ul. Królowej Jadwigi 15. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z (regulaminem)
Zgoda na przetwarzanie danych
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Nowe wpisy na blogu

para młoda biegnąca po pasach - sesja ślubna w pradze

Sesja ślubna w Pradze

Czechy potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wymagających fotografów. Kiedy Kinga i Eryk zaproponowali nam wykonanie swojej sesji ślubnej w Pradze w listopadzie, miałem ogromne obawy o pogodę i temperaturę. Jak dobrze wiemy Czechy…

czytaj dalej
warsztaty fotografii ślubnej w Poznaniu

Kurs fotografii ślubnej

Dla wielu fotografia to tylko bieganie z aparatem na rodzinnych imprezach lub łapanie zajączków na polnych ostępach. Prawda jest taka, że na fotografię należy spoglądać dużo szerzej. Jest to niewątpliwe sztuka, która potrafi zachwycać, wywoływać emocje, skłaniać do refleksji i głębokich przemyśleń. Należy tylko postawić pytanie: Czy widzisz światło?
czytaj dalej

Jeżeli podoba Ci się nasz styl to

napisz do nas