Oferta

Cześć Wam! Cieszymy się, że tu trafiliście!

Zanim zapoznacie się z ofertą, odtwórzcie nasz film powitalny

Skoro skierowaliście swe kroki aż tutaj to czujemy się w obowiązku przedstawić Wam w kilku słowach, dlaczego nasza oferta spełni Wasze oczekiwania.

Nasze pierwsze działania ślubne datujemy na rok 2014, kiedy zainteresowani fotografią i filmem w stopniu podstawowym podjęliśmy decyzję o połączeniu dwóch szalonych osobowości z wiązaniem się ludzi „na stałe”. Jak możecie się domyślić początki nie były łatwe, a swoje umiejętności trenowaliśmy na podstawie prób i błędów, które powoli z biegiem lat zaczęły się przeradzać w pewne kroki i właściwe manewry w zakresie uwieczniania najważniejszych chwil z życia naszych zakochanych par.

Trwa to aż do dzisiaj, za co możemy podziękować osobom, które nam zaufały, jak i tym, które zaufać zamierzają. To właśnie Wy – tak, Wy – sprawiacie, że w tym, co robimy odczuwamy sens. Tworzymy to z myślą o ludziach, w których oczach widzimy ten wyjątkowy błysk, na których twarzach widzimy radość z powodu tego, co zaraz w ich życiu się wydarzy, a ich uśmiechy towarzyszą nam przez cały okres współpracy.

Często zastanawialiśmy się, czy moglibyśmy zastąpić naszą pracę inną, czy moglibyśmy się bez tego obyć. Cóż, życie pisze różne scenariusze, ale po głębszych przemyśleniach zdajemy sobie sprawę, że przechodząc przez progi Waszych domów, miejsc ceremonii czy będąc w centrum zabawy, pośród wszystkich jej uczestników… nie mogliśmy trafić lepiej. Nasze charaktery rezonują z Waszymi radościami i wzruszeniami. To wszystko sprawia, że cieszymy się naszą pracą, a życiowa mądrość mówi, że ten, kto lubi swoją pracę nie spędza w pracy ani chwili swojego życia. Po prostu cieszy się życiem.

Przechodząc do sedna – zaufajcie nam, a zrobimy co w naszej mocy, by przeżyte chwile potraktowane zostały z najwyższą starannością, bo tak naprawdę nie pracujemy nad nimi. My po prostu uwielbiamy być z Wami.

Oferta łączna foto/wideo

zawartość pakietu FOTOGRAFIA
zawartość pakietu FILM
ujęcia z drona

CO OTRZYMACIE?
filmy w jakości Full HD oraz teledysk ślubny i 400 zdjęć na drewnianym pendrive; stylowe drewniane spersonalizowane pudełko i 150 odbitek 10×15; galerię internetową, zaszyfrowaną hasłem, w której znajdować będą się wszystkie zdjęcia

WYBIERAJĄC TEN PAKIET OTRZYMACIE WIĘCEJ ZA MNIEJ

Fotografia

Reportaż z dnia ślubu – łącznie 10 godzin pracy w dniu ślubu + sesja w plenerze

CO OTRZYMACIE?
150 fotografii wydrukowanych w formacie 10×15 w stylowym drewnianym spersonalizowanym boxie oraz drewniany pendrive zawierający 400 wyselekcjonowanych i obrobionych fotografii w wysokiej rozdzielczości. Galerię internetową, zaszyfrowaną hasłem, w której znajdować będą się wszystkie zdjęcia

Filmowanie

Reportaż z dnia ślubu – łącznie 10 godzin pracy w dniu ślubu. Film długości od 10 do 45 minut według Waszego uznania. Teledysk długości jednego utworu. Ujęcia w plenerze. Dwóch operatorów kamery

CO OTRZYMACIE?
Filmy w jakości Full HD oraz teledysk ślubny na spersonalizowanym drewnianym pendrive 3.0 + stylowe drewniane spersonalizowane pudełko

Dodatkowa godzina pracy

Jeśli uznacie, że potrzebujecie nas odrobinę dłużej niż 10 godzin, to każda dodatkowa godzina naszej pracy jest dodatkowo płatna.

Sesja narzeczeńska

Pełna emocji i dynamiki sesja w casualowym stylu wykonywana w wcześniej ustalonym miejscu. Czas trwania sesji do dwóch godzin.

CO OTRZYMACIE?
40 wyselekcjonowanych fotografii w wersji cyfrowej.

Ślubna sesja plenerowa

Wyjazdowa sesja plenerowa. Czas trwania ustalany indywidualnie w zależności od kierunku podróży

CO OTRZYMACIE?
FOTO: 50 fotografii w wersji cyfrowej oraz dodanych do galerii ślubnej
możliwość wyboru zdjęć na odbitki do ślubnego boxu

FILM: Ujęcia filmowe z sesji wyjazdowej użyte do teledysku ślubnego oraz długiego filmu

Produkty

Fotoalbum w oprawie introligatorskiej lub z eko skóry, ze szlachetnego  powlekanego papieru o gramaturze 800 gr/m z powłoką antystatyczną i naświetlanymi rozkładówkami ( PRODUKT PRO) dla najbardziej wymagających par ceniących sobie prostotę i elegancje.
FOTOALBUM 30×30, 10 rozkładówek 

Fotoalbumy w zestawie dla pary młodej oraz rodziców
FOTOALBUM 30×30 + 2x 20×20

Spersonalizowany drewniany pendrive w drewnianym pudełku

Zaliczka na poczet rezerwacji terminu podczas podpisania umowy wynosi minimalnie 1000 zł (ujmowana od ceny całości). Do 50 km od miejsca siedziby naszej firmy dojazd gratis (powyżej naliczamy koszty według realnego spalania)

Jeśli podoba się Wam nasza praca to napiszcie do nas

Nowe wpisy na blogu

Jeżeli podoba Ci się nasz styl to

napisz do nas