Ślub w pałacu- Pałac Wąsowo

Pałac Wąsowo wesele

Pałac Wąsowo sala weselna

Ostatnimi czasy styl pałacowy ustępuję ślubom rustykalnym i ślubom boho. Niemniej jednak wciąż są pary, które zafascynowane są klasą i elegancją. Pałac w Wąsowie jest idealnym miejscem do zorganizowania takie właśnie przyjęcia.

Wesele w Pałacu Wąsowo, będzie charakteryzowało się pięknym i bogatym wystrojem. Z jednej strony chciałoby się powiedzieć, że będzie to wesele dla koneserów wystroju wnętrz, ale z drugiej wiemy, że organizacja wesela w Pałacu Wąsowo jest wyborem dla świadomych ludzi, którzy ponad wszystko cenią sobie elegancję.

W tajemnicy podpowiemy Wam, że my sami jesteśmy fanami ślubów pałacowych, mają w sobie magię i wspomnianą elegancję, którą uwielbiamy. Kiedy połączyć to z dobrą muzyką i wykwintnym jedzeniem, to można by rzec, że jest się na dostojnym bankiecie zamkowym. Jeżeli ktoś tak jak my lubi jakość w swoim życiu, to powinien celować właśnie w taki styl swojego ślubu. Wesele w pałacu musi być podyktowane świadomym wyborem.

Jeżeli chodzi o nas, to pewnie przygotowalibyśmy swój ślub na błoniach zamku przy białym mostku, a potem zaprosili gości na mały aperitif przed przyjęciem.

Ślub w Pałacu Wąsowo

Żeby przygotować swój najważniejszy dzień w pałacowych wnętrzach, trzeba mieć na to doskonały pomysł, wizję i umiejętność planowania. Największym plusem takich rozwiązań są oczywiście piękne i bogate wnętrza rożnego rodzaju dworków, które dodają do całej scenerii swojego niepowtarzalnego uroku.

Kolejnym największym plusem jest fakt, że możecie przygotowywać się do ślubu w jednym miejscu, bez konieczności pokonywania niepotrzebnych kilometrów.

W przypadku tego ślubu było wręcz idealnie, ponieważ na terenie Pałacu w Wąsowie znajduję się mała klimatyczna kapliczka. Po przyjeździe na miejsce, zapomnieliśmy o czymś takim jak samochód!

W naszej pracy jest to wielkie zbawienie, ponieważ nie tracimy czasu na zbędne dojazdy i zyskujemy go, aby być z Wami dłużej na przygotowaniach czy też szukać wyrafinowanych kadrów reporterskich poruszając się po terenie całego obiektu.

Pałac Wąsowo wesele w eleganckim stylu.

Dzień wykonania tego reportażu, był jednym z najbardziej stresujących w karierze, nawet nie wyobrażacie sobie jakim wyzwaniem jest robienie zdjęć dla kolegi z branży i to z przysłowiowej „tej samej ławki”. Kiedy Szymon zaproponował, abyśmy to właśnie my uwiecznili jego i Patrycji dzień na zdjęciach i filmie rozpierała nas duma. W końcu, kiedy jeden specjalista wybiera drugiego to świadczy to o wielkim wyróżnieniu.  Wyobraźcie sobie teraz nasze wewnętrzne przerażenie, zawsze staramy się dawać 200% ze swojej pracy, ale kiedy myśli zaburza Ci wizja, że jednak odbiorca to człowiek, który wie co jest czym, to wszystko staje się momentalnie hiperbolicznie trudne. Jednak luz, wspaniali ludzie, atmosfera i wir zabawy szybko rozwiały nasze obawy i udało się nam stworzyć wspaniały materiał.

Chętnie będziemy wracać do Pałacu Wąsowo, ponieważ to miejsce zaczarowało nas swoim majestatem, wygodą przemieszczania się, wystrojem i klimatem. Musimy przyznać, że zwyczajnie jesteśmy zakochani w kanapach ludwikowskich.

Pałac Wąsowo widoczny w całości