Pałac Wąsowo wesele

Pałac Wąsowo sala weselna

Ostatnimi czasy styl pałacowy ustępuję ślubom rustykalnym i ślubom boho. Niemniej jednak wciąż są pary, które zafascynowane są klasą i elegancją. Pałac w Wąsowie jest idealnym miejscem do zorganizowania takie właśnie przyjęcia.

Wesele w Pałacu Wąsowo, będzie charakteryzowało się pięknym i bogatym wystrojem. Z jednej strony chciałoby się powiedzieć, że będzie to wesele dla koneserów wystroju wnętrz, ale z drugiej wiemy, że organizacja wesela w Pałacu Wąsowo jest wyborem dla świadomych ludzi, którzy ponad wszystko cenią sobie elegancję.

W tajemnicy podpowiemy Wam, że my sami jesteśmy fanami ślubów pałacowych, mają w sobie magię i wspomnianą elegancję, którą uwielbiamy. Kiedy połączyć to z dobrą muzyką i wykwintnym jedzeniem, to można by rzec, że jest się na dostojnym bankiecie zamkowym. Jeżeli ktoś tak jak my lubi jakość w swoim życiu, to powinien celować właśnie w taki styl swojego ślubu. Wesele w pałacu musi być podyktowane świadomym wyborem.

Jeżeli chodzi o nas, to pewnie przygotowalibyśmy swój ślub na błoniach zamku przy białym mostku, a potem zaprosili gości na mały aperitif przed przyjęciem.

Ślub w Pałacu Wąsowo

Żeby przygotować swój najważniejszy dzień w pałacowych wnętrzach, trzeba mieć na to doskonały pomysł, wizję i umiejętność planowania. Największym plusem takich rozwiązań są oczywiście piękne i bogate wnętrza rożnego rodzaju dworków, które dodają do całej scenerii swojego niepowtarzalnego uroku.

Kolejnym największym plusem jest fakt, że możecie przygotowywać się do ślubu w jednym miejscu, bez konieczności pokonywania niepotrzebnych kilometrów.

W przypadku tego ślubu było wręcz idealnie, ponieważ na terenie Pałacu w Wąsowie znajduję się mała klimatyczna kapliczka. Po przyjeździe na miejsce, zapomnieliśmy o czymś takim jak samochód!

W naszej pracy jest to wielkie zbawienie, ponieważ nie tracimy czasu na zbędne dojazdy i zyskujemy go, aby być z Wami dłużej na przygotowaniach czy też szukać wyrafinowanych kadrów reporterskich poruszając się po terenie całego obiektu.

Pałac Wąsowo wesele w eleganckim stylu.

Dzień wykonania tego reportażu, był jednym z najbardziej stresujących w karierze, nawet nie wyobrażacie sobie jakim wyzwaniem jest robienie zdjęć dla kolegi z branży i to z przysłowiowej „tej samej ławki”. Kiedy Szymon zaproponował, abyśmy to właśnie my uwiecznili jego i Patrycji dzień na zdjęciach i filmie rozpierała nas duma. W końcu, kiedy jeden specjalista wybiera drugiego to świadczy to o wielkim wyróżnieniu.  Wyobraźcie sobie teraz nasze wewnętrzne przerażenie, zawsze staramy się dawać 200% ze swojej pracy, ale kiedy myśli zaburza Ci wizja, że jednak odbiorca to człowiek, który wie co jest czym, to wszystko staje się momentalnie hiperbolicznie trudne. Jednak luz, wspaniali ludzie, atmosfera i wir zabawy szybko rozwiały nasze obawy i udało się nam stworzyć wspaniały materiał.

Chętnie będziemy wracać do Pałacu Wąsowo, ponieważ to miejsce zaczarowało nas swoim majestatem, wygodą przemieszczania się, wystrojem i klimatem. Musimy przyznać, że zwyczajnie jesteśmy zakochani w kanapach ludwikowskich.

blankblank blankblank

Pałac Wąsowo widoczny w całościblankblankblankblankblankblankblankblankblank blank blank blank blank blank blank blank blankblankblankblank blankblankblankblankblankblank blankblankblankblankblankblank blank blank blank blankblank blankblankblankblank blank blankblankblankblankblankblank blank blank blank blankblankblankblankblankblankblankblankblank blank blank blank blank blank blank blank blank blankblankblank blankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblank blankblankblankblankblankblankblank blank blank

ZOBACZ TAKŻE:

Rodzinny ślub w Gościncu Kalinka

Rodzinny ślub w Gościncu Kalinka

Rodzinny ślubKiedy poznaliśmy Monikę i Szymona to od razu wiedzieliśmy, że są to ludzie szanujący rodzinne wartości i ciepło domowego ogniska. Utwierdziliśmy się w swoim przekonaniu, kiedy nastał czas naszej pierwszej wspólnej pracy- tworzyliśmy razem pamiątkę dla ich...

Sesja ślubna w Rzymie- Włoski klimat

Sesja ślubna w Rzymie- Włoski klimat

Sesja ślubna w Rzymie, czyli spełniamy marzeniaCzęsto wracam myślami do dnia, gdy siedząc na fotelu fryzjerskim Sandry rozmawialiśmy o jej najważniejszym dniu w życiu, wpadliśmy wtedy na błyskotliwy pomysł: - Ej! A może polecimy na sesję gdzieś za granicę? - wtrąciła...

Wesele rustykalne Gospoda Bernardowo

Wesele rustykalne Gospoda Bernardowo

Wesele rustykalne co to znaczy?W dobie życia w wielkich miastach i ciągłego pościgu za życiem wiele par młodych decyduję się na ucieczkę od tego zgiełku. Najczęściej wybierając naturalny klimat gdzieś na wiejskim uboczu, choć wciąż wiele osób zakochanych jest w...

KONTAKT

T+48 736 301 797

info@evertime.pl

www.evertime.pl

blank

OBSERWUJ NAS