Pierwszy taniec w Ranczo Smyczyna

Piękny ślub Ranczo Smyczyna

Jak kameralne wesele to tylko w Ranczo Smyczyna

Jeżeli marzy się Wam wesele w w bardzo kameralnym i eleganckim klimacie to powinniście poznać Ranczo Smyczyna na mapie wielkopolskich sal weselnych. Ranczo Smyczyna mieści w miejscowości o tej samej nazwie, a usytuowane jest pod Lesznem. Najłatwiej trafić tam jadąc starą krajową piątką z Wrocławia do Poznania.

Ranczo Smyczyna jest jednym z naszych ulubionych miejsc pracy. Pewnie moglibyście pomyśleć, że ze względu na odległość. W końcu mieszkamy w Lesznie. Nic bardziej mylnego. Ranczo Smyczyna jest według nas jednym z tych miejsc, gdzie nacieszymy swoje oczy i kubki smakowe. Jedzenie, którym oczarowuje szef kuchni zawróci w głowie nawet największym smakoszom, a otoczenie przyrody w koło obiektu, oraz sam wystrój sali pozwolą rozmarzyć się nie jednemu zwolennikowi estetyki i designu.

Samo miejsce ma charakter bardzo kameralny. Idealnie nadaje się na wesela do osiemdziesięciu osób. Sala pomieści więcej gości, ale z doświadczenia wiemy, że jest to ilość optymalna, aby nikt nie czuł ścisku podczas weselnych pląsów na dancefloorze.

Dlaczego nasza para młoda zabrała nas właśnie do Ranczo Smyczyna?

Cytując naszą Panią Młodą Jagodę:

Ranczo Smyczyna wybraliśmy ze względu na znakomitą obsługę, piękną okolicę i pyszne jedzenie. To miejsce ma wszystko, co jest potrzebne do organizacji takiego wydarzenia i nie można się do niczego kolokwialnie mówiąc przyczepić 🙂

Dlaczego my uwielbiamy Ranczo Smyczyna?

Jest wiele powodów. Uwierzcie mi, ten artykuł nie jest sponsorowany. Po prostu lubimy tam przebywać i fotografować. Przede wszystkim mamy tam mnóstwo miejsca do popisu na sesji ślubnej w dniu ślubu. Lubimy ich jedzenie, a uwierzcie mi – gdyby nie fotografia to moglibyśmy zostać krytykami kulinarnymi. Nasze kubki smakowe dostają eksplozji, kiedy przychodzi czas na przerwę obiadową. Kolejnym atutem jest wystrój wnętrza. Jest bardzo wdzięczny do fotografowania. Jest to też świetne miejsce do zawarcia związku małżeńskiego w plenerze.

Ja sam za rok wraz z moją żoną zaplanowaliśmy tam swoje przyjęcie z okazji dziesięciolecia ślubu i trzydziestych urodzin. Kto wie? Może Ewelina da się namówić na małą ceremonie w ogrodzie?

Odnowienie przysięgi? Tylko tym razem napiszemy je po swojemu. Marzy mi się własny ślub humanistyczny.

Czas pokaże.

Nasza współpraca z parą młodą

Nie możemy też zapomnieć o osobach, dzięki którym możemy pokazać Wam tą wspaniałą historię. Jagoda i Adam zdecydowali się na pracę z nami, ponieważ urzekł ich sposób w jaki pracujemy. Chcieli, żeby ich historia była opowiedziana taka jaką była. Bez ustawiania, koloryzowania i ściemniania. Nasz styl pracy jest bardzo dynamiczny, pracujemy dużo, wciąż jesteśmy aktywni i obecni tu i teraz. Wszystko to po to, aby szukać najróżniejszych tematów do fotografowania. Uważamy, że same „stałe punkty” wesela nie wystarczą, by stworzyć dobrą historię.

Jagoda i Adam stworzyli na swoim ślubie cudowną atmosferę. Dzięki nim czuliśmy się bardzo dobrze. Od początku wiedzieliśmy, że ufają nam w 100% i dają nam absolutnie wolną rękę. Nasza współpraca zakończyła się ogromnym zadowoleniem naszych zakochanych. Zresztą zobaczcie sami, jaki piękny komentarz zostawili nam w google:

Z całego serduszka polecam! Już na pierwszym spotkaniu z Bartkiem złapaliśmy dobry kontakt i wiedzieliśmy, że to właśnie on będzie idealnym fotografem na naszym weselu.
Zdjęcia, które otrzymaliśmy po uroczystości są pięknie, przecudowne. Widać na nich serducho, które wkładają w swoja pracę. Jesteśmy zachwycenie kadrami, kolorami, ujęciami. Uchwycone zostało wszystko, co w tym dniu było najlepsze i najpiękniejsze. Dziękujemy bardzo za taką pamiątkę !!! ❤❤

Serce rośnie, kiedy mogę przeczytać taki komentarz.

Lista wykonawców, którzy pracowali z nami tego dnia w Ranczo Smyczyna: