Rodzinny ślub

Rodzinny ślub w Gościncu Kalinka

Rodzinny ślub

Kiedy poznaliśmy Monikę i Szymona to od razu wiedzieliśmy, że są to ludzie szanujący rodzinne wartości i ciepło domowego ogniska. Utwierdziliśmy się w swoim przekonaniu, kiedy nastał czas naszej pierwszej wspólnej pracy- tworzyliśmy razem pamiątkę dla ich rodziców.

Byli bardzo mocno zaangażowani w pracę nad projektem podziękowań, który swoją drogą okazał się bardzo owocny. Widzieliśmy od razu, że zależy im na wspaniałych relacjach ze swoimi najbliższymi. To cecha o której wielu z nas zapomina w dzisiejszych czasach. Biegniemy przed siebie bardzo często zapominając nawet o prostym telefonie do mamy czy taty. To przecież oni przez wiele lat pokazywali nam jak żyć, sprawili, że w jakimś stopniu jesteśmy dziś kim jesteśmy.  Byli busolą na naszym statku zwanym życie. Często byli też naszymi przyjaciółmi. Dlatego warto pamiętać o nich, kiedy jesteśmy już dorośli. Często bywamy zabiegani i często za czymś gonimy. Warto jednak czasem się zatrzymać i wpaść do rodziców na małą kawkę. Będą wniebowzięci.

Podziękowanie dla rodziców

Często przygotowujecie podziękowanie dla rodziców w formie filmów, zdjęć czy albumów. Wielu z Was wybiera oficjalną wersję podziękowania podczas przyjęcia weselnego. Inni wybierają rodzinną intymność i robią to za drzwiami domu tam, gdzie wszyscy czują się bezpiecznie. Każdy z wyborów ma swoje plusy i minusy. Jeśli chodzi o nas to wybieramy te domowe. Oczywiście pamiętajcie, że my jesteśmy od rejestracji wydarzeń, a nie ich reżyserowania. Nie mniej, podziękowania w domu mają bardzo niepowtarzalny charakter. Są bardzo intymne i wywołują mnóstwo emocji, które ciężko opisać słowem. Nawet tacy weterani sztuki ślubnej jak my, często uronimy łzy szczęścia, które udzielają się nam od reszty domowników. Jeśli dochodzi do podziękowań podczas przyjęcia, to często z wielkim uśmiechem patrzymy na reakcję rodziców, którzy wpatrzeni w rzutnik projektora dosłownie się rozklejają. Ten widok cieszy nasze obiektywy i nasze artystyczne dusze, ponieważ w głębi serca wiemy, że delikatnie przyczyniliśmy się do tego stanu.

Wesele z najbliższymi

Wśród zaproszonych gości dało się czuć atmosferę bliskości. Z daleka zauważyliśmy, że w tej rodzinie ludzie się szanują i kochają. Nie mówię tutaj już tylko o rodzicach, ale o większości gawiedzi. Wierni przyjaciele stanęli na wysokości zadania, co zresztą widać po sukniach druhen. Ubierz kilka kobiet w tę samą suknię- w naszym kraju brzmi jak mission impossible. Monice jednak się udało, zapewne dlatego, że ma wartościowych przyjaciół. My sami czuliśmy się w ich towarzystwie bardzo dobrze, ponieważ gospodarze przyjęcia emanowali wielkim optymizmem, ciepłem i empatią. Jak to mówią- czuliśmy klimat razem z nimi. Nie nadaremno wiele zdjęć z tego dnia trafiło do naszej galerii najlepszych zdjęć 2019.

MUA: ANNA ZARYCHTA
DEKORACJE: ZIELONA WERANDA
SUKNIA: VISUAL CHRIS
GARNITUR: CYBINA
DODATKI: CREATIVE-STYLE
MUZYKA: DJ DAMKO

Fotografia to mój największy bzik i pasja. Potrafię stracić każdą wolną chwilę życia, aby uczyć się o tej wspaniałej sztuce. Chcę by towarzyszyła mi wszędzie gdzie się pojawiam. Dumnie kroczę przez życie z czarną puszką na piersi.