Para zakochanych podczas sesji narzeczeńskiej w wrocławiu pozuje nad brzegiem odry

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu- nasz przepis na mile spędzony czas

Duże miasto przynosi nam duże możliwości i duże wyzwania. Z racji na to, że lubimy wyzwania zawsze chętnie udajemy się na sesje w mieście. Architektura, światło, gwar, ruch. Wszystko to wpływa na finalny efekt naszej pracy. Sesja narzeczeńska nie może być nudna, musi odzwierciedlić Was samych. Pokazać Waszą miłość i dobrą zabawę. Dlatego też, praca jaką wykonujemy podczas sesji jest dynamiczna. Bardzo często słyszymy od naszych par, że nie czują się przed obiektywem, że modele z nich średni, że raczej są drewniani. Uwierzcie mi na słowo – fotograf też może być drewniany.

Kwestia Waszego samopoczucia przed obiektywem, to nasze priorytetowe zdanie. Kiedy będziecie mieli w głowie ciągłe pozowanie i ustawianie się w różnych miejscach, które posłużą nam za tło, to wciąż będziecie czuć się spięci. Dlatego mamy dla Was zupełnie inną recepturę na sesję narzeczeńską. Sprawimy, że będziecie rozluźnieni, ba! W najlepszym przypadku obudzimy Wasze wewnętrzne dziecko.

Jest nam ogromnie miło, kiedy po sesji dostajemy wiadomość – Dzięki Wam za świetną zabawę. Dawno się tak nie uśmialiśmy.

To właśnie nasz priorytet, sprawić byście mieli chwilę dla siebie i zapomnieli o bożym świecie. A zdjęcia? To tylko efekt uboczny świetnie spędzonego czasu. Dzięki tej formie nasze fotografie są pełne emocji i prawdy.

Sesja w mieście

Jeżeli szukacie miejsca na swoją sesję to weźcie pod uwagę zrobienie jej w mieście. Miasto jest intrygujące i zagadkowe, co rusz za rogiem czeka na nas promyk światła ukryty w wąskich uliczkach, malownicze kamienice i promenady, pomosty i pojazdy. W zasadzie wystarczyłoby stanąć na skrzyżowaniu dwóch ulic, rozejrzeć się w koło i dostrzec dwadzieścia ciekawych scenerii. Możemy poruszać się po nie dużym obszarze, a stworzyć coś wyjątkowego i pięknego.

Emocje podczas sesji narzeczeńskiej

Jednak nie o miejsce wcale chodzi. Tak naprawdę to Wasza obecność w kadrze jest najważniejsza. Podczas sesji narzeczeńskiej potrafi się wyzwolić wiele emocji. Zależy to głównie od Waszej wspólnej wrażliwości. Dlatego zawsze na początku pytamy Was, jakbyście chcieli zostać sfotografowani. Chcemy poznać Wasze potrzeby. Jedni będą zwariowani i najchętniej skoczą ze spadochronem, a inni będą woleli zdjęcia dużo bardziej romantyczne, melancholijne. Dlatego tak wiele znaczy dla nas wcześniejsza rozmowa.

Sesja narzeczeńska zaczyna się od dobrej kawy

Zanim w ogóle wyciągniemy aparat porozmawiamy sobie o tym, jakbyście chcieli być sfotografowani. Dlatego często naszą sesję zaczynamy od dobrej kawy. Omówimy wtedy wszystkie szczegóły, przybliżymy Wam jak wygląda praca z naszej strony i wyjaśnimy Wam, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Nie ważne czy będzie to jak w naszym przypadku sesja ślubna w Wrocławiu, w lesie czy nad morzem. Ważne jest to, że jesteście Wy.

Wiele par ma obawy przed obiektywem. Z jednej strony nie dziwi nas to, ponieważ w głowach pojawia się wiele wizji i przypomina nam się to co znamy z autopsji. Często widzimy jak fotograf ustawia ludzi w różne kosmiczne pozy, które są do niczego nie podobne, a osoby pozujące stoją trzymając bezdech niczym sztuczne kukły.

Nasz sprawdzony sposób na każdą sesję narzeczeńską i ślubną

Poszliśmy o krok dalej. Zważywszy na to, że mamy humanistyczne dusze i wrodzoną wrażliwość, nauczyliśmy się jak sprawić, by było Wam miło i przyjemnie. Nasza praca nie kończy się tylko na wyciągnięciu aparatu i zrobieniu kilkunastu ujęć w różnych miejscach. Zawsze staramy się Was zrozumieć i sprawić byście czuli się dobrze w naszym towarzystwie.

Dlatego kiedy nas poznacie to nie zobaczycie nadętych bufonów w stereotypowych swetrach w serek. Można być artystą i człowiekiem. Szczególnie tym drugim. Robimy to głównie dlatego, że fascynuje nas sam proces tworzenia – to, że możemy wejść do Waszego świata i wraz z wami współodczuwać. Dlatego też wszystkie nasze sesje i reportaże wykonujemy z serdecznością i uśmiechem na twarzy. Kiedy nas poznacie to nie damy Wam się nudzić. Będzie przyjemnie, lekko i przede wszystkim zabawnie.