Ślub w Pałacu Wąsowo

W dobie mody ślubów Boho, miło było trafić na elegancki ślub w Pałacu Wąsowo. Piękne komnaty, elegancki wystrój, pyszne jedzenie i szykowne dodatki. Dobrze czujemy się w takich klimatach. W pałacu działo się dużo rzeczy w jednym czasie, ale to tylko dodawało nam adrenaliny i sprawiało, że nasza kreatywność działała na podwyższonych obrotach. Chyba zwyczajnie lubimy, kiedy musimy działać ze zdwojoną siłą.

Organizacja ślubu w pałacu

Jeżeli chcecie, aby Wasz ślub był dosłownie jak z bajki, to bardzo poważnie rozważcie organizacje wszystkich wydarzeń w tych pięknych wnętrzach. Pałac Wąsowo ma to do siebie, że wszystko czego zapragniecie znajduję się na miejscu i nie musicie tracić czasu na sprawy logistyczne. Jeżeli zapragniecie wziąć ślub kościelny to na miejscu czeka na Was urocza kapliczka, której architektura oparta jest na okręgu i sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Natomiast, kiedy zechcecie wziąć ślub cywilny lub humanistyczny możecie dokonać tego na dziedzińcu pałacu, gdzie będziecie mieć cudowny widok na polane usytuowaną za głównym tarasem. Ogranicza Was tylko wyobraźnia.

To samo tyczy się Waszych przygotowań do ślubu. Będziecie mogli poczuć się jak para książęcą, otrzymując do swojej dyspozycji wszechstronne komnaty z wielkimi okiennicami. Pod pałacem czeka na Was sala balowa przygotowana na weselne pląsy. Kiedy dobierzecie odpowiednią oprawę muzyczną możecie bawić się z Waszymi gośćmi do białego rana.