Warsztaty ślubne

DLA KOGO

Jeśli nie poszukujesz na swojej drodze motywatora do wewnętrznych działań, a potrzebujesz solidnej dawki konkretnej wiedzy, to te warsztaty są dla Ciebie. Sam przerobiłem nie jedne szkolenia i w pewnym momencie stwierdziłem, że mam dość gadaniny o poszukiwaniu wewnętrznego ja, że wszystko jest możliwe jeśli tylko chcemy, bla bla bla…. lukier dla uszu i miód dla duszy. Stwierdziłem, że czas to zmienić i przełamać warsztatowy szablon. Chcę przekazać Ci maksimum wiedzy pomijając sferę duchową, ten temat lepiej zostawimy specjalistom w tej dziedzinie.
Tym razem nie będziesz słuchał o marketingowym kuglarstwie i czarach związanych z destination wedding. 
Chciałbym pokazać Ci jak czas pracy nad materiałem skrócić do minimum i mieć więcej czasu na rozwój innych sfer swojego fotobiznesu oraz jak zrobić porządek w całym tym zagmatwanym fotograficznym świecie.

“Ktoś mi kiedyś powiedział, że jeżeli chcesz coś osiągnąć w życiu, to znajdź kogoś kto już tam jest i poproś o wskazówki/pomoc bo nie ma lepszego nauczyciela niż własne doświadczenia zdobywane na drodze prób i błędów. Dlatego sam korzystałem z rad i pomocy trenerów aby dzisiaj dać radę w pojedynkę i pomóc innym w osiągnięciu celu.”

PROWADZĄCY

Cześć Wam, mam na imię Bartek,
niestety nie wygrałem tysięcy konkursów fotograficznych i nie zwiedzam świata robiąc zdjęcia zagranicznym parom, ale i tak uważam, że mam najlepszą robotę na świecie.
Kilka lat wykładałem w szkole jako nauczyciel grafiki ( taki mój wyuczony zawód) więc myślę, że będę potrafił przekazać Wam wiedzę w przystępny i prosty sposób. Nie lubię trudnych sytuacji, wszystko rozwiązuje śmiechem. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to zawsze jestem pierwszy do jej udzielenia- myślę, że będzie to dobra cecha podczas prowadzenia warsztatów. Jak wspomniałem wcześniej, twardo stąpam po ziemi i nie wierze w cuda oraz zbiegi okoliczności. Wiem natomiast, że wszystko co mamy w życiu jest sumą naszego wysiłku i pracy. Jak zaczynałem to sam nie wiedziałem nic i nikt nie chciał mi pomóc, wtedy nie było jeszcze warsztatów i innych narzędzi. Uważam, że dziś z dostępem do wiedzy jest łatwiej, ale wiem, że nie wszyscy odkrywają karty i wyciągają asy z rękawów kładąc je na stół przed słuchającymi. Żeby nie było, przyjdę w krótkim rękawku. Moje kredo to realne patrzenie na świat i zimna kalkulacja wszystkich wydarzeń, co jest niezwykłym paradoksem, ponieważ należę do ludzi wiecznie bujających w obłokach.

PROGRAM

MY MYSELF AND I

Marketing i social media ( co tak naprawdę działa), dlaczego google, a nie facebook: czyli nasza strona www.

W KONTAKCIE

Jak rozmawiać z ludźmi, pilnować bazy danych i terminów, oraz klika tricków na dalszy kontakt z klientami.

PRZYGOTOWANIE DO REPORTAŻU

Booking, logistyka, sprawdzenie sprzętu, zawartość naszej fototorby, sprzęt i jego działanie (TRYBY), co brać ze sobą, a co zostawić w domu.

I

ŚWIATŁA, AKCJA

Jak być prawdziwym ninja na weselu i chwytać naturalne zachowanie ludzi, kiedy i jak błyskać, a kiedy z tego całkiem zrezygnować.

BACKUP

Jak zadbać o bezpieczeństwo swoich danych, niezbędna wiedza i kilka prostych tricków, aby nigdy nie stracić swojego cennego materiału.

DO ROBOTY

Jak zakończyć pracę nad materiałem w dwa dni od zlecenia, selekcja, obróbka, edycja i układanie historii na naszego bloga.

AS W RĘKAWIE

Kilka przydatnych tricków, które przydadzą się Wam podczas obróbki, praca z loupdeckiem i tabletem.

POPSTRYKANI

Sesja zdjęciowa z prawdziwą parą w plenerze, metody na rozluźnienie modeli oraz uzyskanie naturalnych kadrów.

CLOUD DE LA CREAM

Przygotwanie materiału do publikacji, galerie dla klientów i archiwziacja

SZCZEGÓŁY

Całe szkolenie przewiduję na około 8 godzin, w między czasie poczęstujemy Was dobrą kawą i słodkim ciastem, co by nie paść z braku cukru… No i oczywiście ciepłym obiadem.

Zaczniemy od sprecyzowania Waszych potrzeb, rozłożymy na czynniki pierwsze Wasz sposób pracy oraz rzeczy, które sprawiają Wam trudność i wydłużają realizacje zleceń. Oczywiście pozbędziemy się ich i naprostujemy złe nawyki, których możecie być nie świadomi.

 Przyglądniemy się Wybranym stronom internetowym, wymienimy wszystko co trzeba zmienić (będziesz PAN zadowolony) i powiemy dlaczego to właśnie nasza WWW jest najważniejsza w naszym marketingu. Opowiem o mojej pracy w social media oraz drodze jaką trzeba przebyć z klientem od pierwszej wiadomości, aż do oddania materiału, oraz co zrobić by klienci wrócili do nas z innymi zleceniami.

Zaglądniemy do Waszych toreb foto i porozmawiamy o sprzęcie- co warto wziąć, a co zostawić w domu. Powiem Wam też jak przygotować Wasze puszki do pełnej gotowości i robienia dobrych rawów nie zależenie od warunków oświetleniowych.

Pogadamy o kopiach bezpieczeństwa oraz o tym jak sprawić, żeby praca w dniu ślubu szła nam sprawnie. Kiedy co przygotować, jak rozstawić oraz kiedy i jak zgrywać dane, żeby nie męczyć się z tym w domu i przede wszystkim, żeby nie utracić plików nad którymi tak ciężko pracowaliśmy cały dzień. 

Podpowiem Wam jak błyskać i radzić sobie w przypadku trudnych sal weselnych, żeby z każdej sytuacji wyjść z twarzą.

Pójdziemy w plener na sesję z prawdziwymi zakochańcami, zdjęcia, które wykonacie będą do Waszego użytku. Podsunę też kilka sprawdzonych sposobów na pracę z parami podczas sesji, jak rozluźnić atmosferę żeby hehom i hihom nie było końca.

Na weselu warto pozostać w trybie “ninja” i zadbać o intymność naszych modeli, powiem Ci jak tego dokonać.

To co tygryski lubią najbardziej- obróbka, nauczę Was jak obrabiać 600 rawów w maksymalnie 4-5 godzin. Tak to jest możliwe
Powiem co zrobić, żeby zbyt długo nie męczyć się z pracą w programach. Odsłonię tajniki szatańskiego narzędzia zwanego Lightroom, ponieważ to na nim opieram swoje szybkie workflow. Nauczę Was też mega szybkiej i przyjemnej selekcji, przebranie 1600 rawów zajmuje mi  góra 40 minut. Pozanudzam też trochę o sprzętach do obróbki typu loupdeck.

Opowiem też o samym biznesie: nie możemy zapomnieć, że poza robieniem zdjęć musimy też być sekretarką, managerem, marketingowcem, księgowym i webmasterem. Jeśli jesteście na początku drogi, powiem co zrobić w kwestiach prawnych, jak sporządzić poprawną umowę oraz atrakcyjną ofertę, która oczaruje klientów prostotą. Jak wyliczyć swoją prace i podnosić swoje zarobki. Do tego dam Wam w prezencie nasz wzór umowy, który jest sporządzony przez prawnika.

Jeśli jeszcze pracujesz na etacie i chcesz to zmienić, sprzedam Ci patent jak pozbyć się go w bardzo delikatny i bezpieczny finansowo sposób. Podpowiem jak zarządzać tym całym grajdołkiem od którego kręci się w głowie… i na koniec, bo rzadko kto o tym mówi, sprzedam  patent na to jak bezpiecznie zarządzać sowimi finansami, tak by pieniądze na koncie były cały rok, a żebyśmy mogli zimą spełniać swoje pasje lub podróżować czy leżeć na kanapie (tego ostatniego nie polecam).

 To co? Mam nadzieję, że się widzimy.

KIEDY I GDZIE

TERMIN: 21.05.2019
CZAS: OKOŁO 10 GODZIN
MIEJSCE: DWOREK W JEZIORKACH
KOSZT: 900 zł

 

REJESTRACJA

Jeśli zechcesz wziąć udział w moich warsztatach to wypełnij proszę poniższy formularz. Odpowiem jak najszybciej będę mógł odnośnie dostępności miejsc. W odpowiedzi na formularz doślę wszystkie szczegóły.

Strona www

Ile lat zajmujesz się fotografią ślubną?

Czy pracujesz na etacie?*
TAKNIE

Na czym najbardziej Ci zależy?

Chcesz otrzymać fakturę?*

TAKNIE

Dane do faktury, jeśli wyżej zaznaczyłeś TAK (NIP, NAZWA FIRMY, ADRES)

Jaki rodzaj posiłku chcesz otrzymać?

wegetariańskinormalny

Administratorem danych osobowych jest Evertime Group, 64-100 Leszno, ul. Królowej Jadwigi 15. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z (regulaminem)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą o ochronie danych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest osobowych jest Evertime Group, 64-100 Leszno, ul. Królowej Jadwigi 15.