Warsztaty fotograficzne

KIEDY I GDZIE

TERMIN: 04.06.2020 r.
CZAS: OKOŁO 10 GODZIN
GDZIE: DWOREK SEPAROWO
KOSZT: 900 zł

 

 

DLA KOGO

Swoje szkolenie kieruje głównie do ludzi zaczynających przygodę ze ślubami oraz dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje perspektywy. Jeśli jesteś na etapie, w którym stwierdziłeś/aś, że chcesz iść przez świat z czarną puszką pełną magii u szyi i chcesz, by proces tworzenia swojego fotograficznego świata przebiegł bez większych problemów – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Przez siedem lat swojego życia rozwijałem swoje umiejętności na polu fotografii ślubnej. Dochodziłem do wielu wniosków metodą prób i błędów, tracąc godziny a nawet całe dnie, by na końcu stwierdzić, że nic nie wiem. Dopiero jakiś czas temu pewien mądry człowiek uświadomił mi gdzie popełniałem i powielałem błędy. Kiedy odkryłem tę prawdę okazało się, że byłem zwykłym ślepcem i ignorantem, a klucz do sukcesu miałem zawsze w zasięgu ręki.

Dlatego chciałbym Ci pomóc obrać dobry tor, byś miał czas dla siebie, dla rodziny i jednocześnie mógł inwestować w samorozwój, ponieważ “znać właściwą drogę, a iść właściwą drogą to dwie różne rzeczy”.

Ktoś mi kiedyś powiedział, że „jeżeli chcesz coś osiągnąć to znajdź kogoś kto już tam jest i poproś go o wskazówki, o pomoc, bo nie ma lepszego nauczyciela niż własne doświadczenia zdobywane metodami prób i błędów.” Dlatego sam korzystałem z rad i pomocy trenerów, by dzisiaj dać radę w pojedynkę i pomóc innym w osiągnięciu celu.

PROWADZĄCY

 Cześć Wam, mam na imię Bartek,
niestety nie wygrałem tysięcy konkursów fotograficznych
, ale kocham to co robię całym sercem.
Do fotografii podchodzę bardzo poważnie, wręcz duchowo, dlatego uwielbiam sztukę, filozofię i muzykę.
Ponieważ fotografia jest moją największą pasją i miłością, dlatego patrzę na nią głębiej, interpretuje i czuję ją. Uważam, że nie warto wciskać spust migawki dwa razy w tym samym momencie oraz, że warto zaczekać na ten jeden decydujący moment. Dlatego też, łączę aspekty rzemieślnicze (bo śluby to ciężka praca) z wewnętrzna głębią, artyzmem i wyrażaniem samego siebie.

Kilka lat wykładałem w szkole jako nauczyciel grafiki, więc myślę,
że będę potrafił przekazać Wam wiedzę w przystępny i prosty sposób.
Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to zawsze jestem pierwszy do jej udzielenia.

 

blank

PROGRAM

REPORTAŻ

W rozwoju swojej pracy bardzo często zapominamy o piedestale. Podczas szkolenia zwrócimy uwagę na zasady reportażu: powiem Wam w jaki sposób przewidywać wydarzenia. Pokaże różnicę między „patrzeniem”, a „widzeniem”. Powiem też o tym, że używanie przysłony wyższej niż F 1.4 wcale nie boli. Zabiorę Was w świat złożonego myślenia podczas fotografowania, by dostrzegać i czuć więcej. Nasze oko to cudowne narzędzie, które tak samo jak reszta naszego ciała wymaga ciągłego treningu w dążeniu do perfekcji. Wskaże Wam wiele rzeczy na które nie zwracacie żadnej uwagi, a kiedy się o nich dowiecie to nie przejdziecie już biernie obok. Poproszę Was, abyście przygotowali również kilka swoich fotografii, którym się przyjrzymy. Nie nauczę Was jednak fotografować, ponieważ to zależy tylko od Was i od wniosków, które wyciągniecie z tej lekcji.

MARKETING

W dobie prężnie rozwijających się social mediów, gdzie powstaje milion grup fotograficznych, a nowe “super” zdjęcia trafiają na Instagram średnio co pięć minut, bardzo trudno jest być oryginalnym i docierać do swoich potencjalnych klientów. Zwróć uwagę na to ilu było topowych fotografów pięć lat temu, o których słuch dziś zaginął.

Przespali swój czas? Nie chcieli się rozwijać? Co mogło być powodem klęski? 

Jak to jest, że jedni potrafią wycenić swoje usługi na 1500 zł, a drudzy nawet na 6000 zł ? 

Jak zarabiać więcej i nie zginąć? Co tak naprawdę znaczy mieć styl i wyróżniać się w tłumie?

O tym wszystkim Wam opowiem, mało tego – będę podpierał się dowodami w postaci ilości wykonanych zleceń.

Podpowiem Wam też jaka jest moja wielka tajemnica, na cudowny kontakt z parami młodymi.


Omówimy też sprawy związane stricte z prowadzeniem działalności oraz zawieraniem porządnie skonstruowanych umów z klientami.
Pokaże Wam mój sprawdzony sposób na stabilność finansową, tak by „zjeść rybę i mieć rybę”.
Jak wiecie śluby to branża sezonowa, pokażę Wam zatem jak pracując przez pół roku, by żyć za zarobione pieniądze przez cały rok i do tego odłożyć trochę na przyszłość.
Kilka prostych zasad, które dzięki systematyczności sprawdzą się zawsze, daję za to mój ulubiony aparat.

SPRZĘT

W słowach kilku opowiem o tym wilku, który powoduje wiele sporów i długie debaty wśród specjalistów. Powiem Wam co jest ważne, a co jest kompletną fanaberią. Opowiem Wam co jest absolutnym “must have’m”, a co podczas reportażu lepiej zostawić w domu. Powiem też sporo o kopiach zapasowych naszych zdjęć oraz poruszę kwestie komputerowe.

blank

ŚWIATŁO

Kwintesencja naszej pracy, coś czego uczymy się najdłużej. Pokaże Wam jak szukać światła i jak być światłem. Praca w świetle zastanym, w łatwych i trudnych warunkach. Używanie lamp błyskowych i to w liczbie większej niż jedna na sankach aparatu od tego momentu nie będzie już stanowiło dla Was żadnego problemu.

OBRÓBKA

Jakich programów używam, jak dokonuję selekcję zdjęć, jak obrabiam swoje zdjęcia i jak je archiwizuję. Przedstawię Wam mój pełny workflow w programie Adobe Lightroom i podam przepis na szybką pracę nad materiałem, tak by uzyskiwać 100 % efektów w jak najkrótszym czasie i oddawać gotowe materiały po kilku dniach.

ZOBACZ ZDJĘCIA PRZED I PO OBRÓBCE:
(  Najważniejsze w obróbce to zrobić dobre zdjęcie i tego będziemy się uczyć )

WSPARCIE

Każdy z Was wyjdzie z tego szkolenia pełen nowych doświadczeń. Każdy wyciągnie z niego to,
na czym będzie mu zależało najbardziej. Zapewniam Was, że będę służył pomocą w każdej wolnej chwili, w której do mnie napiszecie lub zadzwonicie. Stworzymy też grupę powarsztatową, na której będziemy mogli wzajemnie wymieniać się spostrzeżeniami.

REJESTRACJA

Jeśli zechcesz wziąć udział w moich warsztatach to wypełnij proszę poniższy formularz. Odpowiem jak najszybciej będę mógł odnośnie dostępności miejsc. W odpowiedzi na formularz doślę wszystkie szczegóły.

Strona www

Ile lat zajmujesz się fotografią ślubną?

Czy chcesz skorzystać z dofinansowania?*
TAKNIE

Na czym najbardziej Ci zależy?

Chcesz otrzymać fakturę?*

TAKNIE

Dane do faktury, jeśli wyżej zaznaczyłeś TAK (NIP, NAZWA FIRMY, ADRES)

Jaki rodzaj posiłku chcesz otrzymać?

wegetariańskinormalny

Administratorem danych osobowych jest Evertime Group, 64-100 Leszno, ul. Królowej Jadwigi 15. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z (regulaminem)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z ustawą o ochronie danych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest osobowych jest Evertime Group, 64-100 Leszno, ul. Królowej Jadwigi 15.